"האמת היא ארץ שאין שבילים אליה."

-ג'ידו קרישנמורטי-

"כשאתה פוגש מישהו, זכור שזהו מפגש קדוש. כפי שתראה אותו כך תראה את עצמך.
כפי שתתייחס אליו כך תתייחס לעצמך. כפי שתחשוב עליו כך תחשוב על עצמך.
 את הדבר הזה אל תשכח לעולם, כי בו תמצא את עצמך או תאבד את עצמך."

ההסכמה לדעת שאנחנו לא יודעים הכל פותחת פתח לעולם חדש, רחב הרבה יותר מתפישתנו והבנתנו הארצית. כשאנחנו מתמסרים לשכינה, להדרכה הגבוהה, לקול הפנימי, אנחנו מגלים בתוכנו מרחבים חדשים שלא ידענו על קיומם. ככה אנחנו גדלים ומתפתחים, מודעים לאט ובעדינות, בקצב שלנו, לעובדה שיש בנו עוד הרבה יותר ממה שהעלינו על דעתנו. 

כילדה, ידעתי בעומקי נשמתי, כמו שרק ילדים יודעים, שיש גלגולים, שאין מוות. החיים, הם מסע מתגלגל כמו גלגל, מחיים בצורה מסוימת לצורה אחרת, חוויה אחת מתמשכת.

בכיתה ז' רציתי לעשות היפנוזה והתעניינתי בכל מה שנמצא באחורי ראשי, בחלק הלא מודע שלי, אותו הרגשתי, אבל כילדה, לא ידעתי לתת לו מילים ובכלל לא הבנתי.

שנים אני מסתובבת בעולם ומחכה לכלי, למורה, לדרך שתגלה לי את צפונות החיים שמעבר. 

שיטת רות ווב-קריל – שחרור קשרים אנרגטיים™ עוסקת בשחרור מניפולציות אנרגטיות מהעבר הרחוק והקרוב שמפעילות אותנו ופועלות בסביבתנו ובכך פותחת לנו את הדרך למקום מדויק ומיטיב יותר.

רבים פונים אלי ושואלים על הטיפולים האנרגטיים בשיטת רות ווב-קריל ואיני יכולה לפרט מדי או להסביר מכיוון שאני לא יודעת מה בדיוק יעלה בטיפול שלכם…. ומזל שכך. 

ההדרכה הגבוהה, זו שמכירה ויודעת כל, מכוונת את הטיפול. היא מנחה ומובילה, מסמנת ומאפשרת שחרור, בדיוק מירבי, לאותם מחסומים פנימיים העומדים בדרכנו נכון לרגע זה, בסיטואציית ובאתגרי החיים הנוכחיים שלנו.

כל מחסום שכזה, מייצג עניין נשמתי, פגיעות, כאב וקושי שמצמצמים את אורנו, שמגבילים את החופש שלנו ומפריעים לנו להיות כל מה שאנחנו יכולים, כל מה שחלמנו שנהיה. 

השיטה מציעה מספר סוגים של טיפולים מרחוק ותוכלו לקרוא עליהם באתר- https://www.ruthwebbkrill.com/treatments

הטיפולים בשיטה מתאימים לכולם- מינקות ועד בכלל.  

אלה שבוחרים לקבל, מקבלים 'מנחת שמיים' ייחודית לחייהם ומגלים, לפעמים תוך כדי, לפעמים מיד אחרי ולפעמים רק במרחק הזמן את מה שהטיפול אפשר ומאפשר להם, מול אחרים ובעיקר מול עצמם. 

ילדים זוכים לדיוקים כבר מילדות ובכך חוסכים ומקצרים את הלמידה דרך כאב וסבל. ההורים זוכים בהצצה לניואנסים הייחודיים ולרגישויות ילדיהם. התקשורת נפתחת ומעמיקה, קרובה, מכילה ותומכת יותר. 

זהו טיפול מעיר ופוקח עיניים.

הטיפול נעשה מרחוק ואינו מפריע להתנהלות השגרתית, בסוף כל יום טיפול נשלח לך דיווח במייל על העבודה שנעשתה.

כדי לדייק את התהליך, הקבלה לטיפול דורשת בדיקות התאמה המתבצעות בתקשור ההדרכה הגבוהה: משך הטיפול, מי המטפלת המדויקת לעבודה איתך, מהו התאריך האופטימלי לתחילת הטיפול ומהו המחיר לטיפול. 

כל טיפול, עבורי, הוא מפגש נשמתי מרגש, בו אני זוכה להכיר אותך דרך עיני ההדרכה ולאפשר לך את התמיכה הנדרשת ואת הצמיחה הנכונה לך כרגע.

מזמינה אותך לבדיקת התאמה לטיפול. בדיקת ההתאמה נעשית בחינם, ואם לא תתאים/מי כנראה שזה לא מה שאת/ה זקוקים לו כרגע. 

אפרת יקרה
מה שהיה אתמול היה ביני לבינך לבין מלאכי האלוהים
את עזרת לי לצעוד על גשר צר מאד
מלאך אמיתי את
והייתי נוכחת איתך בשיא הפחד
והובלת אותי באומץ
ויכולתי להרגיש את עצמי
ואת מהותי
ולהביא בהירות למקום של כאב ובלבול
תודה לך מכל הלב
יש לך כוחות מאד מיוחדים
אני מרגישה שהם יוצאים עכשיו באופן מדהים.
תודה.
אפרתי שלי אהובה,
את אבן דרך בחיי הבוגרים. אתמול הבנתי כמה נתת לי וכמה את בן אדם מרגש, מלא באור ונתינה לא תנאי.
אני מלאת הודיה ואהבה.
אפרתי אהובה,
אני רוצה להודות לך על החיבוק העוטף שלך. על הליווי האכפתי והעמוק שלך.
על הזמן שאת מקדישה לי בנדיבות כה רבה.
תודה שאת רואה אותי ושאת לוקחת את המסע הזה של כולנו ברצינות הגדולה ביותר שאפשר.
קדושתי מברכת אותך. תודה.
אפרת אהובה,
אני כל כך שמחה על ההזדמנות לכתוב לך כאן את הערכתי ותודתי, הנתונים לך זה כבר זמן רב, במקרה זה עבור הטיפול בשחזור גלגולים שעשית עבורי.
המילה "עבור" אינה מקרית כאן. התחושה העמוקה איתה נשארתי לאחר הטיפול הינה, שאת עושה בהתמסרות מוחלטת עבור האחר (ואני מודה, בגילוי נאות, שאני מכירה היטב את האיכות הזו שבך, וזוכה ממנה לעיתים קרובות, גם כתלמידה שלך בקורס). המידע אמנם זרם אליך ודרכך, אך הוא היה מדויק ואישי מאד לגביי.
הופתעתי לראות את היצירתיות הרבה שיש בשחזורים עצמם. הם ממש מלאכת מחשבת ששוזרת את הסיפור עם תבונה עמוקה, שהתחברה למעגלים רבים ושונים בחיי.
ממש התרגשתי מכל שיחזור חדש שהביא עמו תובנות ואמיתות משמעותיות עבורי.
אני מודה לך גם עבור הנתינה והמסירות הרבים שהתלוו לתהליך. כל שיחזור הגיע עם תיאור מפורט, ועזרה סבלנית שלך בהבנה והטמעה של המסרים שהתקבלו.
באהבה גדולה
דניאלה
הקודם
הבא

תפריט נגישות