"סיפור האנושות הוא תנועה ללא סוף…"

-ג'ידו קרישנמורטי-

אנחנו, כולנו, ישויות רוחניות החוות חוויות בגוף ובעולם פיזי. בניגוד לתפישה השגויה שלנו את עצמנו כגופים, ישויות פיזיות, החוות חוויות רוחניות.

כנשמות שהתגלגלו בעולם הזה (ובעולמות אחרים) לא מעט פעמים, חווינו, התנסנו והתמודדנו עם המון עניינים. כל עניין מהווה שיעור שבאנו ללמוד. כל שיעור מלמד אותנו משהו על עצמנו, בהתאם ליכולת שהיתה לנו באותו הרגע. כל למידה כזאת מלווה אותנו הלאה במסע החיים. כלומר, כל למידה, לא משנה מאיזה חיים (אלה ואחרים), מהווה חלק מהתפישה העצמית שלנו.

מחיים לחיים, אנו לא זוכרים את הדברים. הם כן נשארים בתודעה שלנו, עמוק עמוק, משפיעים ומנהלים אותנו, גם ובעיקר כשאנחנו לא מודעים או מבינים.

מטרת מסע החיים שלנו היא לפתור את העניינים האלה, לשחרר את הפלונטר ולהבין שאנחנו אחד שלם, בעל יכולת מופלאה לחולל כל אשר נרצה ולהגשים כל חלום שנחלום. לשם כך, עלינו לאחד את כל היכולות המופלאות הללו, הקיימות בנו, ממתינות שנכיר בהן. על מנת לאחד אותן עלינו לקבל את כל החלקים שלנו, אלה שאנו מגדירים כ׳טובים׳ וגם אלה שאנו מגדירים כ׳רעים׳.
רק מתוך הקבלה השלמה שלנו את עצמנו, הסליחה ושחרור אשליית האשמה (הפנימית המוסתרת) נוכל לאחד את כל חלקנו ולהתחבר לאמת לגבי עצמנו;

"אני אור העולם. זהו תפקידי היחיד. לשם כך אני כאן."

שחזור גלגולים, פועל מעבר למגננות המודע, מעבר להתנגדויות האגו.
הוא מעלה סיפור המציג את אותו עניין המבקש להשתחרר כעת. ברגע שהגלגול עולה ומשתחרר זה אומר שבעולמנו הפנימי עשינו מספיק עבודה (גם שברוב המקרים אנו לא מודעים/ מבינים זאת) כדי לשחרר את העניין ולחיות בשלום עם עוד חלק בתוכנו.

השחרור מתבצע באמצעות ההדרכה הגבוהה, השכינה, שיודעת בדיוק מה רצון הנשמה הגבוה ומה נדרש ברגע הזה על מנת להחזיר אותנו לדרך המלך, הדרך הביתה, לשלם המקבל את כל חלקיו.

ברגע שאנו פוגשים את הסיפור ונותנים לדברים לעלות בנו, בלי שיפוט, עוד רובד של עומס אנרגטי מהעבר משתחרר. עוד רובד של תפישה אשלייתית, מקטינה ומפרידה ביננו לבין עצמנו, מתמוסס. עוד צעיף מוסר מעינינו, ממודעותנו ואנו יכולים לראות את עצמנו בעין אוהבת יותר, המזהה את האור הפנימי מעבר לצללי העבר.

ככל שאנו משחררים, אנו משתחררים: מהאשליות, מהתפישה, מהפחד, מטעויות העבר ובעיקר מהמחסומים ששמנו ביננו לעצמנו, ביננו לבין האהבה.

״האהבה בראה אותנו בדמות עצמה״ אומר קורס בניסים, כדי לחולל ניסים בחיינו עלינו לקבל עצמנו בשלום, בחמלה, בסליחה, באהבה. אז נגלה שניסים הם דבר טבעי.

אם אתם שומעים את הקריאה מבפנים ומדגדג לכם בבטן, תהליך השחזור מתאים לכולם וגם  לילדים- מוזמנים ליצור קשר ואשמח לבדוק עם ההדרכה הרוחנית התאמה לשחזור.

הטיפול מתבצע מרחוק וההחלטה בידי השכינה.❤️

תפריט נגישות