מתחילת דרכי בנתיבי המודעות, הריפוי והרוחניות התמקדתי במציאת דרכים לשחרור חסמים.
ככל שהולכים בדרך, לומדים שהחסמים היחידים הקיימים הם אלה שהצבנו ביננו לעצמנו, בעולמנו הפנימי. כבר אז ידעתי עמוק בפנים,
בלי להבין בכלל, שכל העניין שלנו פה זה לשחרר ולהשתחרר.
למעלה מעשור שאני חוקרת ומעמיקה בכיוון זה: בודקת, מתנסה וחווה שחרור מחסומים בכל היבטי החיים, ברבדי הנפש והנשמה.

לאורך המסע נחשפתי והתנסיתי בעוד ועוד דרכים לריפוי, שחרור והרחבת המודעות לעצמי הממשי שבתוכנו. כולן טובות, כולן עוזרות וכולן מובילות לאמת האחת. כשפגשתי את קורס בניסים לראשונה, קיבלתי אישור לחיפוש המתמיד שלי, מצאתי חיזוק חד משמעי לנתיבי חיי:

״סילוק המחסומים הוא אפוא הדרך היחידה להבטיח עזרה וריפוי.״

עולמנו הפנימי מורכב מחלקים רבים, הוא רב שכבתי ועוד אין  בידי האנושות הסבר ברור ומוחלט על מבנה הנפש והקשר בינה לבין הנשמה; רב הנסתר על הגלוי וככל שאנו מתקדמים אנחנו מבינים עד כמה אנחנו לא מבינים דבר. מתוך האמונה שאנחנו רוח- נשמה החיה בגוף ומדי פעם, כשהגוף מתכלה, היא ממשיכה את מסעה בגופים אחרים או/ו בעולמות אחרים, נראה שהמודעות, התת מודע והעל מודע שלנו מרכיבים את האישיות שלנו, גם כאשר איננו מודעים או מבינים, מביאים איתם ידע מהתנסויות קודמות וגם טראומות וחוויות כאב וקושי המבקשות ריפוי בחיים אלה.

"רוח אני, בן קדוש של אלוהים, חופשי ממגבלות, בטוח, מרופא ושלם, חופשי לסלוח,
וחופשי לגאול את העולם."

כל נשמה המגיעה לעולם, מגיעה עם מטען מסוים, היא בוחרת לעצמה גוף ומבנה אישיות שיתאימו לעניינים אותם היא רוצה לרפא ולשיעורים אותם היא רוצה ללמוד בסבב החיים האלה. בהתאם, היא גם בוחרת את האנשים המדויקים שיסייעו לה בתהליך הלמידה וההתפתחות שלה במהלך החיים. משמע, שמרבית האנשים החיים סביבנו כבר חיו לידנו בצורה כזו או אחרת בחיים קודמים. מרבית מערכות היחסים שלנו, גם שנראה לנו שהתחילו רק עכשיו ואין לנו שום זיכרון קדום מהן (מלבד דז'ה וו שלפעמים עולה למודעות),
מלוות אותנו מהעבר ומבקשות סגירת מעגל או בחירה חדשה ממקום טוב ומטיב יותר להשלמת השיעור המשותף.

בשנים האחרונות גיליתי מקרוב את עולם האנרגיות, החיים שמעבר לחומר הנתפש בחושי הגוף בעולם הזה. זהו עולם מלא ועמוק שאף על פי שאינו נגיש למודעות שלנו, הוא משפיע ומנהל את תפישתנו כלפי עצמנו, כלפי הסובבים אותנו וכלפי החיים.
זה היה בדיוק מה שחיפשתי, דרכים לעקוף את המיינד/ השכל, לעקוף את התת מודע ולנקות 'עול אנרגטי' מחיים אלה ואחרים, כזה שלא היינו יכולים להעלות על דעתנו שהוא בכלל קיים.

האנרגיה שלנו הולכת איתנו לכל מקום ויש לה חותם ייחודי, אין כזה לאף אחד אחר בעולם כולו, ממש כמו טביעת אצבע. האנרגיה שלנו מייצגת את המצב הכללי שלנו ומשדרת ליקום באיזו נקודה אנו נמצאים בכל רגע נתון- פחד או אהבה. ליקום יש חוקים משלו, (ממש כמו כח הכבידה בכדור הארץ), ואחד החוקים קובע שדומה מושך דומה. משמע, אנרגיה של פחד תביא לעוד פחד ואנרגיה של אהבה תביא לעוד אהבה. לכולנו ברור מה היינו מעדיפים, לא?

את האנרגיה הזו שלנו, אנחנו רוצים לנקות, לטייב ולהתמיר כך שנוכל להנות ממלוא הפוטנציאל שלה עבורנו ועבור העולם. כשאנחנו במצב אופטימלי, האנרגיה זורמת בתוכנו ומסביבנו ללא הפרעה, אולם כשיש חסמים (או תקיעויות) או שהשפעתם עלינו מתעצמת בשל נסיבות חיינו, הדבר בא לידי ביטוי במערכות היחסים שלנו ובמישורי חיינו השונים ולרוב גורם לנו סבל, כאב וקושי.

כשאני מטפלת מרחוק, טיפול אנרגטי, אני זוכה לחוות את נפש האדם ונשמתו. לראות מעבר להגנות והמסכות, לפגוש את שכבות הפגיעות ואת הקריאה לאהבה, בצורתן האותנטית, לנוכח האתגר הנוכחי בחייו. לחוש את גוון האהבה הייחודי המתקיים בו ומבקש להתגלות.

הלמידה המתחוללת נוגעת ישירות במישור החוויה, מציתה ומעוררת הכרה פנימית במרחבי ידע קדומים וקיימים, וכך מוטמעת במודעותזה מרגש ונוגע בי בנבכי נשמתי, כמה עדינים, חכמים, יפים ואוהבים, כולנו, בפנים.

הטיפולים האנרגטיים ושחזור גלגולים בתוכם, מקצרים, ככל הניתן, את הדרך. מקלים על שלבי הרחבת המודעות ותומכים בתהליך הצמיחה.
תבונה גבוהה מנחה ומכוונת אותם לשחרור המחסום המדויק והמשמעותי ביותר לרגע זה עבור כל אחד מאיתנו, בכל היבטי חיינו. זוית של אהבה; נקודת מבט רחבה, רוחנית, גבוהה, אשר יודעת מאיפה באנו ולאן אנו הולכים, יודעת את קריאת ליבנו.

השינוי מתחולל באופן הכי אישי שיש, כל אחד בדרכו, בסוג תנועתו בעולם, ברמת התדר הייחודי לו. יש המזהים מייד ויש ששמים לב רק בדיעבד, השחרור מתחולל מבפנים החוצה, לא להפך. הצמיחה, גם היא, מתרחשת ומתגלה לעיננו ברגע בו אנו מסוגלים לקבלה

ההתאמה לסוג הטיפול ולמטפלת המדויקת עבורכם נעשים בתקשור עם ההדרכה הרוחנית הגבוהה, אותה הדרכה שמובילה את הטיפול. אני אחראית להפעיל, לתת עדות ולעדכן אתכם בתוצאות.  

וכן, זה עניין של אמונה, נסו ותגלו בעצמכם. אמונה וידיעה אפשר למצוא רק מתוך חוויה אישית

תפריט נגישות