"הוראה היא למידה, כך שהמורה והתלמיד הם אותו דבר עצמו".

בוגרי הקורס מספרים

 

"אפרת יקרה, תודה על שנה נפלאה במסגרת הקורס! שנה שבה צללנו למעמקי הנפש והמראנו לגבהים עם השכינה, שנה של התפתחות רוחנית ואישית, היכרות עם עקרון הסליחה- סליחה לעצמך, סליחה לאחרים והשחרור שהסליחה מביאה עמה. תודה על ההדרכה המדויקת, החכמה והרגישה שלך, על הלימוד שפותח את הלב ומעורר את המחשבה ועל כך שאת תמיד שם עבורנו, בזמן הקורס ומעבר לו. נותנת מעצמך, מליבך וחוכמתך נתינה אמיתית, מכל הלב. ממליצה בחום על הקורס בהדרכתך ומחכה להמשך הלימוד".

באהבה, גלית.

"ככה זה, אנחנו צריכים את האחים שלנו לדרך, זה לא מספיק לעשות קורס שנתי ולתרגל לבד. צריך חברים שיאירו, שיסכימו להיות אור כשאנחנו מרגישים בחושך ושאנחנו נהיה אור כשהם במקום אחר. אפרתי, את אמיצה ומדויקת. תודה על המשך המסע המשותף. אני מודה בהכרת תודה על שנה נפלאה של לימודי טקסט".

אורלי עמרן.

"הצטרפתי לקורס בניסים לפני שנה במקרה, או שלא במקרה… אחרי הרבה שנים של קריאה, סדנאות, עבודה עצמית, אני מרגישה שהגעתי הביתה! 'ירד לי האסימון'! הקורס בניסים העלה אותי מדרגה בהבנת העצמי שלי ובהבנת החיים. הלימוד גורם לי להתרגשות רבה, לקבלה. מצאתי הרבה אהבה בלבי. אני שמחה להיפגש פעם בשבוע ל-3 שעות עם אנשים מקסימים ועם המורה אפרת אביטל, שהיא המורה הכי מדויקת עבורי".

באהבה רבה, יפה טל.

"אפרת האהובה, 
כמעט שנה אני חווה את הלימודים אצלך ואיתך. זו הייתה תקופה שהשינוי פשוט פיעפע לתוכי וראיתי זאת גם על חברי לקבוצה. הקורס אצלך היה חויה כל כך מעשירה ומעצימה. מי כמוך יודעת מה עברתי… את לקחת אותי, הובלת, תמכת  ולימדת. תמיד אוהבת ואיכפתית. נתת לי כלים מדהימים להמשך. אבל זה לא רק הידע,  זאת ההבנה וההפנמה והקורס פשוט הפך להיות משהו שהוא חלק בלתי נפרד ממני. למדתי לאהוב ולא להתגונן, לקבל ולהכיל, לראות בעין אחרת את הסובב אותי…מבחינתי נתת לי מתנה לחיים.
לימדת בצורה שחלחלה ויצרה שינוי בי ובכל חברי לקבוצה. תמיד אמרתי לך ואומר זאת שוב: את מלאך ששלחו לי."
 
אוהבת מאוד, ד.ב.
" הקורס בבנימינה בהנחייתה של אפרת הוא קורס עמוק ופורץ גבולות שעבורי חידד בצורה חד משמעית ובלתי מתפשרת שבאמת אין מה לחפש שם בחוץ, התשובות נמצאות אך ורק בי, בתוכי, חרוטות על לוח ליבי… אז תודה לך אפרתי על שהובלת אותי בסגנונך הקולח והמלומד אל מקומות של חקירה פנימית עמוקה אחרי שנים של הימנעויות, לאט לאט גיליתי שה״אופל״ לא באמת אפל כל כך ושאני הרבה יותר אהבה ממה שהסכמתי להכיר בכך. 
'מורה טוב חייב להאמין ברעיונות שהוא מלמד, אבל עליו לקיים עוד תנאי אחד: הוא חייב להאמין בתלמידים שלהם הוא מציע את רעיונותיו'  (פרק 4, תת פרק 1) וכזאת מורה היא אפרת. מלאת אמונה ומעוררת השראה".
 
נורה פורת.
 
 
" הקורס בניסים יוצא דופן, בעל תוצאות אפקטיביות בחיי היומיום. אפרת היא מורה מצויינת. יש לכם הזדמנות להיטיב עם עצמכם".
 
עידית טל.
 
 

דברי סיום של בוגרי 2018

תפריט נגישות