דרכי עם הקורס בניסים

את קורס בניסים פגשתי לאחר חוויה של התגלות, כפי שהקורס מתאר אותה- אחדות עם אלוהים. חוויתי אהבה עצומה במשך שלושה שבועות של מסע רוחני שבאה לכדי ביטוי בהוויה של חסד, שלמות ואחדות עם כל הסובב אותי. גלים של התרגשות שטפו אותי ללא הרף, פעם בבכי של התרגשות והודיה ופעם בפליאה על איך יכול להיות שלא גיליתי זאת עד כה – את האושר הפשוט והזמין הקיים בתוכי וביקום כולו.

קורס בניסים אומר שהתגלות היא חוויה זמנית המחברת בינך לבין אלוהים, חוויה ייחודית של אהבת הבורא שאינה מחברת בינך לבין אחיך ואינה נשארת לאורך זמן. אחדות האחים נחווית דרך הנס, בשכל. 
המעבר מאיגרא רמא לבירא עמיקתא לא היה קל והציף המון שאלות, רציתי תשובות.

בחלוף שנה של חיפוש אחר כל מקור מידע אפשרי על אהבה, אהבת הבורא (לא אהבה מיוחדת), וקריאה בלתי פוסקת, לבסוף, (כשהייתי מוכנה כנראה), הגעתי לקורס בניסים. כבר כששוחחתי עם אפרת שר-שלום ובטח בפגישתנו הראשונה, ידעתי בנשמתי שמצאתי את שליחת השכינה שלי, מורתי המופלאה.

שני שיעורים עם הקורס, שנה א׳, והרגשתי שמצאתי את ביתי וזהו ייעודי! 
ניגשתי לאפרת ושאלתי (אז, בלי לדעת דבר): ״מה עלי לעשות כדי ללמד את הקורס?״
אפרת חייכה קלות וענתה שזה עניין של שנים ומאז אנחנו צועדות יחד. 
אני לצידה במחוייבות מלאה, בהערכה עצומה ובאהבה, בקפדנות, בצמא ובשקיקה ללמוד ולחוות על עצמי ובחיי את מה שלומדת, בלי וויתורים והנחות, מתנסה בכל רגע ומול כל אחד (זה לא קל!), הקורס הפך לחלק המרכזי והיציב ביותר בחיי.

לאחר שנים של למידה מתמדת, שנה של הוראה אינטנסיבית ומעשירה, נגיעות באשליה וגם באמת האחת, חוויות של שינוי, צמיחה והבנה עמוקה, רגעי חושך ורגעי חסד, שיפור משמעותי בכמות ובאיכות השלווה בחיי, מזמינה גם אתכם – להצטרף למעגל מחוללי הניסים ולהכיר את עצמכם כפי שלא הכרתם בעבר, ממקום רך ומקבל יותר, מתוך החופש לבחור ולוותר על כל מה שאינו משרת אתכם יותר, מתוך אהבה לסביבה ולעצמכם מתוך עוצמה וחוזק פנימי הנובעים מהכרה עמוקה של מי אתם באמת.  

בברכת תלמידיי, מורתי והשכינה, באהבה גדולה,  מזמינה אתכם, אחים לדרך, ללמוד ולהטמיע את הקורס בניסים בחיינו,
כפי שאני אוהבת ועושה וכמו שהקורס מנחה אותנו במדריך למורים:  

״אפשר לומר שתכלית הקורס היא לספק לך אמצעי שיאפשר לך לבחור מה אתה רוצה ללמד על הבסיס של מה שאתה רוצה ללמוד. אינך יכול לתת למישהו אחר אלא רק לעצמך, וזאת אתה לומד באמצעות ההוראה. ההוראה אינה אלא קריאה לעדים לאשר את מה שאתה מאמין בו.״

אם גם את או אתה שומעים את הקריאה ויש בכם הרצון ללמוד איתי יחד, צרו קשר.

תפריט נגישות