" דע את עצמך, מלבד זה אין מה לחפש. 
גבורתך ותפארתך הן בך מפני שהן שלך."

אפרת אביטל

מגיל צעיר עסקתי בשאלות קיומיות;
האם באמת אלה החיים? האם אין דרך אחרת? למה כולם מפחדים מהמוות? מה מקור הרוע? מהי האמת? ואיפה אלוהים? הקונפליקט הפנימי שנוצר בתוכי, בין המציאות, כפי שהיתה, לבין איך שחשבתי שעליה להיראות הביא לתחושת בדידות גדולה ולניתוק בין עולמי הפנימי לזה החיצוני.

את מסע ההתעוררות שלי התחלתי עם לידת ביתי הבכורה. אז הבנתי שהניתוק בו חייתי וההליכה בתלם לא מתאימים לי יותר. חוויתי צונאמי אישי ויחד עם זאת בתוכי, פנימה, ידעתי שאני לא יכולה אחרת. מאז, מעל עשור, אני צועדת בדרך, הופכת אבנים, מתבוננת פנימה, לפעמים מתקשה, נשברת ולוקחת הפסקה קלה אך תמיד ממשיכה במסע. הבנתי שברגע שמגלים את האור, וגם אם זה כואב, לא יכולים לוותר על תחושת ההתעלות שהוא מאפשר.

כשמי כן אני, יסודית, חקרנית, מעמיקה ויורדת לפרטים מא' עד ת' וכך גם היה: עברתי קורסים וסדנאות רבים ומגוונים בארץ ובעולם, במקביל ללמידה עצמאית בלתי פוסקת וקריאת אינסופית, צברתי ידע מקצועי וחוויות רוחניות לרוב. לפני עשר שנים פתחתי קליניקה פרטית ומאז אני מלווה אנשים למודעות, צמיחה והשגת סיפוק מחייהם.

לאחר מסע רוחני משנה חיים, הבנתי שאני מחפשת את האהבה, אהבת המקור. זו הקיימת בכולנו ללא מודעותנו. כך הגעתי לקורס בניסים והרגשתי שהחיפוש נגמר, תחושת הבית היתה נוכחת בכל הוויתי, בין דפי הקורס מצאתי תשובות לכל השאלות.
שנים של תרגול התבוננות, מודעות ונוכחות, בחירה כל פעם מחדש באהבה וידיעה שהכל לטובה  יצרו שינוי משמעותי בחיי. ההתמסרות היתה מוחלטת, הלמידה הפכה בלתי פוסקת הן במובן האינטלקטואלי והן במובן החוויתי. הטיפולים בקליניקה ומרחוק בדרכים השונות, ההנחיה והעבודה עם קבוצות בקורסים רבים ובסדנאות מגוונות הטמיעו את מערכת החשיבה האוהבת בחיי.
בלי ויתורים והנחות- התנסות בכל רגע ומול כל אחד, דרך האהבה מאוד ברורה וחד משמעית, או שאוהבים או שלא.

כשמי כן אני, יסודית, חקרנית, מעמיקה ויורדת לפרטים מא' עד ת' וכך גם היה ועדיין: עברתי ולמדתי  קורסים וסדנאות רבים ומגוונים בארץ ובעולם, במקביל ללמידה עצמאית בלתי פוסקת וקריאת אינסופית, צברתי ידע מקצועי וחוויות רוחניות לרוב. לפני כעשור פתחתי קליניקה פרטית ומאז אני מלווה אנשים למודעות, צמיחה ואהבה לעצמם ולחייהם.

הרוח והמודעות הפכו לעוגן בחיי וככל שהמשכתי הפער בין העולם הפנימי לחיצוני הצטמצם.
האהבה הפכה ממושג ערטילאי לברת מימוש. הפחד לראות את עוצמתי התמוסס לאיטו ואיכות חיי וחיי הסובבים אותי השתפרה באורח נס.

מתוך תחושת שליחות חזקה, מזמינה את כולכם לבוא ללמוד, לצמוח, להתבונן פנימה, להביא את החושך אל האור ולגלות שהוא לא כל כך מפחיד ומאיים כמו שהוא מרגיש או נתפש. השינוי אפשרי ואולי הוא האפשרות היחידה הקיימת עבורנו, אז בואו נבחר להשתנות מתוך מודעות ולבחור את השינוי הרצוי לנו ביותר, זה אפשרי.

״ההכרה בשבריריותך היא צעד הכרחי בדרך לתיקון טעויותיך, אבל היא לבדה לא תוכל להעניק לך את הבטחון שלו אתה זקוק
 ולו אתה זכאי. אתה גם חייב לזכות במודעות לכך שבטחון בכוחך האמיתי מוצדק במלואו ומכל בחינה ובכל הנסיבות.

יש בך מקום בו קיימת שלווה מושלמת. יש בך מקום בו שום דבר אינו בלתי אפשרי. יש בך מקום בו שוכן כח האלוהים.״

באהבה, אפרת.

תפריט נגישות