" דע את עצמך, מלבד זה אין מה לחפש. 
גבורתך ותפארתך הן בך מפני שהן שלך."

אפרת אביטל

מגיל צעיר עסקתי בשאלות קיומיות; האם באמת אלה החיים? האם אין דרך אחרת? למה כולם מפחדים מהמוות? מה מקור הרוע? מהי האמת? ואיפה אלוהים? הקונפליקט הפנימי שנוצר בתוכי, בין המציאות, כפי שהיתה, לבין איך שחשבתי שעליה להיראות הביא לתחושת בדידות גדולה ולניתוק בין עולמי הפנימי לזה החיצוני.

את מסע ההתעוררות שלי התחלתי עם לידת ביתי הבכורה. אז הבנתי שהניתוק בו חייתי וההליכה בתלם לא מתאימים לי יותר. חוויתי צונאמי אישי ויחד עם זאת בתוכי, פנימה, ידעתי שאני לא יכולה אחרת. מאז, מעל עשור, אני צועדת בדרך, הופכת אבנים, מתבוננת פנימה, לפעמים מתקשה, נשברת ולוקחת הפסקה קלה אך תמיד ממשיכה במסע. הבנתי שברגע שמגלים את האור, וגם אם זה כואב, לא יכולים לוותר על תחושת ההתעלות שהוא מאפשר.

כשמי כן אני, יסודית, חקרנית, מעמיקה ויורדת לפרטים מא' עד ת' וכך גם היה: עברתי קורסים וסדנאות רבים ומגוונים בארץ ובעולם, במקביל ללמידה עצמאית בלתי פוסקת וקריאת אינסופית, צברתי ידע מקצועי וחוויות רוחניות לרוב. לפני עשר שנים פתחתי קליניקה פרטית ומאז אני מלווה אנשים למודעות, צמיחה והשגת סיפוק מחייהם.

לאחר מסע רוחני משנה חיים, הבנתי שאני מחפשת את האהבה, אהבת המקור. זו הקיימת בכולנו ללא מודעותנו. כך הגעתי לקורס בניסים והרגשתי שהחיפוש נגמר, תחושת הבית היתה נוכחת בכל הוויתי, בין דפי הקורס מצאתי תשובות לכל השאלות.
שש שנים של צעידה לצידה של אפרת שר-שלום, מורתי המופלאה, יצרו שינוי משמעותי בחיי. ההתמסרות היתה מוחלטת, הלמידה הפכה בלתי פוסקת הן במובן האינטלקטואלי והן במובן החוויתי. הטיפולים בקליניקה בדרך הקורס ומלאכת הסיוע בקורסים השונים הטמיעו את מערכת החשיבה האוהבת בחיי. בלי ויתורים והנחות- התנסות בכל רגע ומול כל אחד, קורס בניסים מאוד ברור וחד משמעי בדרך שהוא מציע.

הקורס הפך לעוגן של חיי וככל שהמשכתי הפער בין העולם הפנימי לחיצוני הצטצמם. האהבה כבר אינה מושג ערטילאי והפכה לברת מימוש. הפחד לראות את עוצמתי התמוסס לאיטו ואיכות חיי וחיי הסובבים אותי השתפרה באורח נס.

עכשיו, לאחר שלוש שנים בהנחייתה של אפרת שר-שלום בהוראת הקורס, ולאחר שנה של הנחיית שני קורסים שנתיים שהסבו לכולנו צמיחה עצומה ושמחה גדולה. בברכת תלמידיי, בברכת מורתי, בברכת השכינה ומתוך תחושת שליחות חזקה, מזמינה אתכם- כל מי ששומע את הקריאה הפנימית, שמעוניין לשנות את חייו ולאהוב באמת, ללמוד את הקורס בצורה מעמיקה ויסודית. למידה שמטרתה הטמעתו בחיי היום יום, בתוך מערכות היחסים, בקשר שביננו לבין עצמנו ובעיקר בשכלנו.

מוזמנים להתקשר באהבה